فروشگاه تأسیسات نباتی

02644225485
جستجو کردن
Close this search box.

شرکت بوتان

شرکت بوتان (سهامی عام) واقع در ایران، فعالیت عظیمی در زمینه آبگرمکن، پکیج، شوفاژ دیواری و رادیاتور دارد و از سال 1332 فعالیت خود را شروع کرده است و یکی از کارخانجات موفق در ایران محسوب میشود.

خرید پکیج دیواری بوتان با بهترین قیمت و تخفیفات شگفت انگیز در تاسیسات نباتی

شرکت بوتان

نمایندگی پکیج بوتان در کرج

بعد از تولیدات عظیم شرکت بوتان و استقبال مردم، نمایندگی پکیج بوتان روز به روز افزایش یافت و در سراسر کشور تعداد مشخصی نمایندگی رسمی پکیج بوتان موحود است. این مراکز معتبر ترین مکان ها برای خرید پکیج در کرج و سایر شهر ها می باشند.

یکی از عواملی که سبب می شود شما سالیان طولانی و با بهترین کیفیت از پکیج خود استفاده کنید، توجه به نصب و نگهداری از پکیج می باشد؛ تاسیسات نباتی نمایندگی پکیج بوتان در کرج بهترین پیشننهاذات را برای انتخاب پکیج مناسب به شما عزیزان می دهد. 

نمایندگی بوتان در کررج

بهترین خرید پکیج، آبگرمکن، رادیاتور و…

هر آنچه که لازم دارید با بهترین قیمت ممکن، با حاشیه سود کم، ضمانت پس از فروش و پشتیبانی حرفه ای از تاسیسات نباتی بخواهید.

با 21 سال سابقه درخشان

خرید از نمایندگی پکیج بوتان در کرج

تاسیسات نباتی به عنوان نمایندگی پکیج بوتان در کرج سالهاست که به صورت تخصصی محصولات  شرکت بوتان را بفروش می رساند و در طی این سالها توانسته به عنوان نمایندگی، وظیفه خود را به خوبی انجام دهد و رضایت همشریان کرجی را بدست آورد؛ خدمات پس از فروش و قیمت مناسب از مهم ترین مزیت های تاسیسات نباتی به شمار میرود.

  1. داشتن تکنسین های مجرب که تخصص شان فقط پکیج بوتان است
  2. وقت شناسی، حرفه ای و خوش اخلاق
  3. تعمیرات انجام شده با قیمت مناسب
  4. استفاده از قطعات اصلی
  5. ضمانت تعمیرات
خرید پکیج بوتان در هشتگرد
شیر رادیاتور تکسا رفت و برگشت

شیر رادیاتور تکسا رفت و برگشت

3.300.000 تومان

لوازم نصب رادیاتور

لوازم نصب رادیاتور

1.000.000 تومان

لوازم نصب پکیج لورچ شرکتی

لوازم نصب پکیج بوتان شرکتی

18.000.000 تومان

لوازم نصب پکیج لورچ شرکتی

لوازم نصب پکیج ایران رادیاتور شرکتی

18.000.000 تومان

پکیج شوفاژدیواری بوتان

پکیج شوفاژ دیواری بوتان مدل Bita 24 Sealed

فروش ویژه

قیمت اصلی 14.440.000 تومان بود.قیمت فعلی 13.429.000 تومان است.

پکیج شوفاژدیواری بوتان

پکیج شوفاژ دیواری بوتان مدل Bita 22 sealed

فروش ویژه

قیمت اصلی 13.918.740 تومان بود.قیمت فعلی 12.945.000 تومان است.

خدمات پس از فروش پکیج بوتان در کرج

اگر پکیج بوتان خریداری شده توسط شما دارای برگه گارانتی می باشد و هنوز تاریخ دارد می توانید از برگه ضمانت خود استفاده کنید و با مرکز خدمات پس از فروش بوتان در کرج تماس بگیرید و از گارانتی و خدمات آن استفاده کنید.

اما اگر گارانتی نیز به پایان رسیده میتوانید با یکی از تعمیرگاه های مجاز تعمیرات پکیج مثل تاسیسات نباتی تاماس بگیرید و برای رفع مشکل خود کمک بگیرید.

نمایندگی پکیج بوتان در فردیس

تاسیسات نباتی نمایندگی پکیج بوتان در اندیشه کرج _ نمایندگی پکیج بوتان در مشکین دشت _ نمایندگی پکیج بوتان در شهرک وحدت _ نمایندگی پکیج بوتان در حافظیه کرج _ نمایندگی پکیج بوتان در رزکان نو کرج _ نمایندگی پکیج بوتان در بنفشه کرج _ نمایندگی پکیج بوتان فاز یک اندیشه کرج.

نمایندگی پکیج دیواری بوتان در کرج

پکیج دیواری بوتان در آبدارخانه ها و آشپزخانه ها  معمولا نصب می گردد و بوسیله آن می توان سبب گرمایش در محل مسکونی خود شد و همچنین تامین آب گرم نیز از طریق آن انجام میگردد. تاسیسات نباتی نمایندگی پکیج دیواری بوتان در کرج، انواع این محصول را با بهترین قیمت بفروش می رساند.

عملکرد پکیج در زمستان چگونه است؟

وظیفه پکیج در زمستان متفاوت از سایر فصول گرم سال است چرا که علاوه برا تامین آب گرم توسط پکیج در زمستان، باید رادیاتور ها نیز توسط پکیج گرم شوند؛ اولویت گرم شدن در پکیج ابتدا با آب گرم و سپس رادیاتور ها می باشد.

عملکرد پکیج در تابستان چگونه است؟

در زمانی که پکیج شروع به فعالیت می کند، مشعل به صورت اتوماتیک روشن می شود و پس از بستن آب گرم، مشعل خاموش می شود؛ سنسور فشار مشعل سبب روشن شدن پکیج می شود.

نمایندگی پکیج بوتان در هشتگرد

ما در تاسیسات نباتی نمایندگی رسمی پکیج بوتان در هشتگرد می باشیم و یکی از شعبه های فعال ما در این شهر میباشد، تمامی خدمات پس از فروش، نصب، فروش و تعمیرات پکیج در نمایندگی هشگرد نیز انجام میگردد.

نمایندگی پکیج بوتان در نظرآباد

Pagespeed Optimization by Lighthouse.