فروشگاه تأسیسات نباتی

02644225485
جستجو کردن
Close this search box.

شرکت بوتان

شرکت بوتان (سهامی عام) واقع در ایران، فعالیت عظیمی در زمینه آبگرمکن، پکیج، شوفاژ دیواری و رادیاتور دارد و از سال 1332 فعالیت خود را شروع کرده است و یکی از کارخانجات موفق در ایران محسوب میشود.

شرکت بوتان

نمایندگی پکیج بوتان در کرج

بعد از تولیدات عظیم شرکت بوتان و استقبال مردم، نمایندگی پکیج بوتان روز به روز افزایش یافت و در سراسر کشور تعداد مشخصی نمایندگی رسمی پکیج بوتان موحود است. این مراکز معتبر ترین مکان ها برای خرید پکیج در کرج و سایر شهر ها می باشند.

یکی از عواملی که سبب می شود شما سالیان طولانی و با بهترین کیفیت از پکیج خود استفاده کنید، توجه به نصب و نگهداری از پکیج می باشد؛ تاسیسات نباتی نمایندگی پکیج بوتان در کرج بهترین پیشننهاذات را برای انتخاب پکیج مناسب به شما عزیزان می دهد. 

نمایندگی بوتان در کررج

بهترین خرید پکیج، آبگرمکن، رادیاتور و…

هر آنچه که لازم دارید با بهترین قیمت ممکن، با حاشیه سود کم، ضمانت پس از فروش و پشتیبانی حرفه ای از تاسیسات نباتی بخواهید.

با 21 سال سابقه درخشان

خرید از نمایندگی پکیج بوتان در کرج

تاسیسات نباتی به عنوان نمایندگی پکیج بوتان در کرج سالهاست که به صورت تخصصی محصولات  شرکت بوتان را بفروش می رساند و در طی این سالها توانسته به عنوان نمایندگی، وظیفه خود را به خوبی انجام دهد و رضایت همشریان کرجی را بدست آورد؛ خدمات پس از فروش و قیمت مناسب از مهم ترین مزیت های تاسیسات نباتی به شمار میرود.

  1. داشتن تکنسین های مجرب که تخصص شان فقط پکیج بوتان است
  2. وقت شناسی، حرفه ای و خوش اخلاق
  3. تعمیرات انجام شده با قیمت مناسب
  4. استفاده از قطعات اصلی
  5. ضمانت تعمیرات
خرید پکیج بوتان در هشتگرد
رادیاتور 120سانتی متری آکس 50 مدل 22 آذر

رادیاتور 120 سانتی متری آکس 50 مدل 22 آذر

فروش ویژه

برای قیمت تماس بگیرید

رادیاتور 100سانتی متری آکس 50 مدل 22 آذر

رادیاتور 100 سانتی متری آکس 50 مدل 22 آذر

فروش ویژه

برای قیمت تماس بگیرید

رادیاتور 80 سانتی متری آکس 50 مدل 22 آذر

رادیاتور 80 سانتی متری آکس 50 مدل 22 آذر

فروش ویژه

برای قیمت تماس بگیرید

رادیاتور 60 سانتی متری آکس 50 مدل 22 آذر

رادیاتور 60 سانتی متری آکس 50 مدل 22 آذر

فروش ویژه

برای قیمت تماس بگیرید

رادیاتور 140 سانتی متری آکس 50 مدل 22 پربازده

رادیاتور 140 سانتی متری آکس 50 مدل 22 پربازده

فروش ویژه

برای قیمت تماس بگیرید

رادیاتور 100سانتی متری آکس 50 مدل 22 آذر

رادیاتور 120سانتی متری آکس 50 مدل 22 پربازده

فروش ویژه

برای قیمت تماس بگیرید

خدمات پس از فروش پکیج بوتان در کرج

اگر پکیج بوتان خریداری شده توسط شما دارای برگه گارانتی می باشد و هنوز تاریخ دارد می توانید از برگه ضمانت خود استفاده کنید و با مرکز خدمات پس از فروش بوتان در کرج تماس بگیرید و از گارانتی و خدمات آن استفاده کنید.

اما اگر گارانتی نیز به پایان رسیده میتوانید با یکی از تعمیرگاه های مجاز تعمیرات پکیج مثل تاسیسات نباتی تاماس بگیرید و برای رفع مشکل خود کمک بگیرید.

نمایندگی پکیج بوتان در فردیس

تاسیسات نباتی نمایندگی پکیج بوتان در اندیشه کرج _ نمایندگی پکیج بوتان در مشکین دشت _ نمایندگی پکیج بوتان در شهرک وحدت _ نمایندگی پکیج بوتان در حافظیه کرج _ نمایندگی پکیج بوتان در رزکان نو کرج _ نمایندگی پکیج بوتان در بنفشه کرج _ نمایندگی پکیج بوتان فاز یک اندیشه کرج.

نمایندگی پکیج دیواری بوتان در کرج

پکیج دیواری بوتان در آبدارخانه ها و آشپزخانه ها  معمولا نصب می گردد و بوسیله آن می توان سبب گرمایش در محل مسکونی خود شد و همچنین تامین آب گرم نیز از طریق آن انجام میگردد. تاسیسات نباتی نمایندگی پکیج دیواری بوتان در کرج، انواع این محصول را با بهترین قیمت بفروش می رساند.

عملکرد پکیج در زمستان چگونه است؟

وظیفه پکیج در زمستان متفاوت از سایر فصول گرم سال است چرا که علاوه برا تامین آب گرم توسط پکیج در زمستان، باید رادیاتور ها نیز توسط پکیج گرم شوند؛ اولویت گرم شدن در پکیج ابتدا با آب گرم و سپس رادیاتور ها می باشد.

عملکرد پکیج در تابستان چگونه است؟

در زمانی که پکیج شروع به فعالیت می کند، مشعل به صورت اتوماتیک روشن می شود و پس از بستن آب گرم، مشعل خاموش می شود؛ سنسور فشار مشعل سبب روشن شدن پکیج می شود.

نمایندگی پکیج بوتان در هشتگرد

ما در تاسیسات نباتی نمایندگی رسمی پکیج بوتان در هشتگرد می باشیم و یکی از شعبه های فعال ما در این شهر میباشد، تمامی خدمات پس از فروش، نصب، فروش و تعمیرات پکیج در نمایندگی هشگرد نیز انجام میگردد.

نمایندگی پکیج بوتان در نظرآباد