فروشگاه تأسیسات نباتی

جشنواره فروش اینترنتی

نمایندگی کولر آبی سلولزی انرژی در کرج

تاسیسات نباتی نمایندگی کولر آبی سلولزی انرژی در کرج شرکت ایرانی انرژی از سال 1348 شمسی تولیدات محصولات خود را آغاز کرد. ابتدا تولیدات محصولات انرژی، در حوضه محصولات گرمایشی صنعتی نظیر هیتر و بخاری انرژی بود اما به مروز زمان تولید کولرهای آبی در انواع مدل آغاز گردید.

از سال 68 با بهره گیری از مهندسین مجرب و فعال، توانست تولیدات خود را به سمت مدرنیته ببرد و با بازار جهانی رقابت کند. اخذ استاندارد ISO 9001 از RWTUV آلمان از جمله افتخارات این شرکت بوده است. امروزه کولر های سلولزی انرژی به سراسر دنیا صادر می گردد و این نشانه کیفیت بالا این محصولات می باشد.

نمایندگی کولر آبی انرژی در کرج

مجموعه تاسیسات نباتی نمایندگی کولر آبی انرژی در کرج می باشد و انواع مدل کولر آبی از جمله کولر آبی سلولزی و کولر آبی پوشالی را به بازار عرضه می کند. مناسب ترین قیمت ها ئ خدمات پس از فروش را از تاسیسات نباتی بخواهید. سال ها افتخار در فروش محصولات شرکت انرژی سبب شده است که نمایندگی رسمی کولر آبی سلولزی انرژی در کرج باشیم.

تماس با نمایندگی کولر آبی سلولزی در کرج

 

نمایندگی انرژی در کرج

بهترین و مطمئن ترین خرید، خرید از نمایندگی انرژی در کرج می باشد، این نمایندگی ها به صورت مستقیم با شرکت انرژی ارتباط دارند و به همین دلیل بهترین انتخاب برای خرید محصولات انرژی انرژی از حمله کولر آبی سلولزی انرژی می باشند. تاسیسات نباتی بهترین انتخاب برای ساکنان کرج می باشد، ارسال محصول درب منزل و نصب رایگان توسط تکنسین شرکت انرژی.

تلفن تماس: 02644225485

خرید کولر آبی در کرج

برای خرید کولر آبی در کرج از بهترین برند ها از جمله انرژی و آبسال می توانید به در تاسیسات نباتی اعتماد کنید. تخفیف ویژه برای ساکنین استان البرز به ویژه شهر کرج تنها یکی از خدمات ما به شما عزیزان می باشد.

کولر انرژی در کرج

 

خرید از نمایندگی کولر آبی در کرج

اگر با سرچ کلمه خرید از نمایندگی کولر آبی در کرج پا به این صفحه گذاشته اید، پس بهترین گزینه را انتخاب کرده اید؛ سال هاست که در حال فروش کولر آبی سلولزی انرژی در استان البرز و کرج هستیم. ما در تاسیسات نباتی آنچه شما نیاز دارید دار تهیه کرده ایم.

نمایندگی خرید کولر آبی انرژی در کرج

نمایندگی کولر آبی انرژی در نظرآباد

نمایندگی کولر آبی انرژی در هشتگرد

 

Call Now Button