فروشگاه تأسیسات نباتی

02644225485
جستجو کردن
Close this search box.

مطمئناً در فصل تابستان، یکی از دغدغه های هر خانواده ای، تامین کولر آبی مناسب می باشد. اگر ساکن شهر هشتگرد یا شهر جدید هشتگرد (مهستان) هستید می توانید بهترین کولر آبی را از تاسیساتی نباتی تهیه کنید.

چرا باید تاسیسات نباتی را به عنوان فروشگاهی مطمئن انتخاب کنیم؟

اول از همه ما نمایندگی انواع کولر آبی در استان البرز هستیم. خرید کولر آبی در هشتگرد را کاملا راحت و آسان کرده ایم و انواع برند معتبر را در این فروشگاه عرضه می کنیم. دلیل بعدی این می باشد که قیمت های مجموعه نباتی پایین ترین قیمت ها در کشور می باشد و سعی شده است که با کمترین سود کولر های آبی را عرضه کنیم.

بهترین خرید کولر آبی و گازی و داکت اسپلیت را با ما تجربه کنید.

هر آنچه که لازم دارید با بهترین قیمت ممکن، با حاشیه سود کم، ضمانت پس از فروش و پشتیبانی حرفه ای از تاسیسات نباتی بخواهید.

تاسیسات نباتی نمایندگی انحصاری کولر آبی لورچ، جنرال و انرژی در هشتگرد می باشد. از همین رو قطعا قیمت های متفاوتی از سایر فروشگاه های شهرستان دارد. ایم فروشگاه با داشتن سه شعبه در هشتگرد و نظرآباد توانسته سالیان سال بهترین کولر های آبی را در هشتگرد عرضه کند.

پشتیبانی کامل مجموعه تاسیسات نباتی سبب شده است که مشتریان با خیال راحت از ما خرید کنند. گارانتی و ضمانت کولر های آبی نیز از دیگر ویژگی های خرید کولر آبی در هشتگرد از ما می باشد.

انبار کولر آبی

تنوع کولر آبی در فروشگاه تاسیسات نباتی

یکی از مزایای اصلی فروشگاه ما، تنوع بی نظیر از کولر های شرکت های متفاوت ایرانی و خارجی با انواع سایز ها و موتور ها می باشد. با توجه به تنوع بالا، قیمت مناسب کولر های آبی مجموعه بهترین انتخاب در شهرستان می باشد. ما در تاسیسات نباتی نمایندگی انحصاری شرکت کولر های آبی جنرال، کولر آبی انرژی در هشتگرد و کولر آبی لورچ در هشتگرد می باشیم.

تعدادی از انواع کولر آبی عبارتند از:

1. کولر آبی تکنولوژی اجباری (Forced Air Cooler): این نوع کولر آبی از یک پمپ برقی برای پمپاژ آب به بالا و از طریق یک بادگیر (بلور) برای جریان دادن هوای خنک به محیط استفاده می‌کند.

2. کولر آبی تکنولوژی تبخیری (Evaporative Cooler): این نوع کولر آبی از طریق تبخیر آب، هوا را خنک می‌کند. آب از یک مخزن به یک رسانه تبخیری (مانند گرده یا پد خنک کننده) رسیده و در اثر تبخیر، هوا خنک می‌شود و به داخل فضا منتقل می‌شود.

3. کولر آبی قابل حمل (Portable Cooler): این نوع کولر آبی به صورت قابل حمل است و معمولاً دارای چرخ‌ها و دستگیره برای آسانی حمل و جابجایی می‌باشد. این دستگاه‌ها به عنوان یک واحد مستقل عمل می‌کنند و برای خنک‌کردن فضاهای کوچک و متوسط مورد استفاده قرار می‌گیرند.

4. کولر آبی صنعتی (Industrial Cooler): این نوع کولر آبی برای خنک‌کردن فضاهای بزرگ مانند کارخانه‌ها، سالن‌های ورزشی و انبارها استفاده می‌شود. طراحی و ساختار قوی و قدرتمندی دارند و می‌توانند حجم بالایی از هوا را خنک کنند.

5. کولر آبی روی دیوار (Wall-Mounted Cooler): این نوع کولر آبی به دیوار نصب می‌شود و برای خنک کردن فضاهای کوچک و متوسط استفاده می‌شود. به دلیل نصب ثابت، نیاز به فضای کمتری دارند.

قیمت کولر آبی در هشتگرد

همانطور که گفته شد ما نمایندگی انحصاری برندهای مختلف تولید کنند کولر آبی در هشتگرد هستیم. در نتیجه قیمت های مشخص شده در تاسیسات نباتی به مراتب پایین تر از سایر فروشگاه ها می باشد. شما عزیزان می توانید ابتدا مقایسه و استعلام قیمت کنید و سپس با خیال راحت به فروشگاه ما سر بزنید.

ارتباط خرید کولر آبی در هشتگرد

شماره تماس ها برای ارتباط با مجموعه نباتی 

02644225485

09126605864