فروشگاه تأسیسات نباتی

02644225485
جستجو کردن
Close this search box.

تاسیسات نباتی به عنوان نمایندگی ایران رادیاتور در هشتگرد،بزرگ ترین مرکز فروش محصولات شرکت ایران رادیاتور در هشتگرد میباشد. ما با داشتن تاییدیه رسمی به عنوان تنها نمایندگی رسمی ایران رادیاتور در هشتگرد هستیم.

تمامی محصولات مانند پکیج ایران رادیاتور با ضمانت پس از فروش و سایر خدمات در فروشگاه تاسیسات نباتی بفروش می رسد.

 

بهترین خرید پکیج، آبگرمکن، رادیاتور و...

هر آنچه که لازم دارید با بهترین قیمت ممکن، با حاشیه سود کم، ضمانت پس از فروش و پشتیبانی حرفه ای از تاسیسات نباتی بخواهید.

با 21 سال سابقه درخشان

 

یکی از معروف ترین و بهترین برنده های تولید و عرضه پکیج، برند ایران رادیاتور می باشد. شرکت ایران رادیاتو

 

ر بزرگ ترین شرکت تولید کننده پکیج در خاورمیانه و جزو ده تولید کننده برتر در جهان می باشد که محصولات خود را به 30 کشور جهان صادر می کند.

نمایندگی پکیج ایران رادیاتور

 

خدماتی که تاسیسات نباتی به عنوان نمایندگی رسمی ایران رادیاتور هشتگرد ارائه میدهد

 

خرید پکیج ایران رادیاتور در هشتگرد

اگر قصد خرید پکیج ایران رادیاتور را دارید، پیشنهاد ما قطعا فروشگاه نباتی می باشد. قیمت نمایندگی را با سایر فروشگاه های هشتگرد مقایسه کنید و سپس ما را انتخاب خواهید کرد.

آدرس فروشگاه مرکزی تاسیسات نباتی

هشتگرد، خیابان امام خمینی، روبروی رستوران پسرخاله، جنب بانک ملت، تاسیسات نباتی

پکیج ایران رادیاتور در هشتگرد

 

قیمت پکیج ایران رادیاتور در هشتگرد

تاسیسات نباتی نمایندگی رسمی ایران رادیاتور در هشتگرد می باشد و به همین دلیل قیمت تمامی محصولات این شرکت از جمله پکیج ایران رادیاتور، پایین تر قیمت ممکن در بازار می باشد و همچنین فروش شرایطی نیز فراهم گردیده است تا با خیال راحت خرید خود را از فروشگاه تاسیسات نباتی انجام دهید.

شرکت ایران رادیاتور، تولید کننده انواع محصولات سرمایشی و گرمایشی در ایران با سابقه ای بسیار طولانی در زمینه صادرات پکیج و رادیاتور در سراسر جهان می باشد. ایران رادیاتور یکی از با کیفیت ترین و محبوب ترین شرکت های تولید کننده پکیج در ایران می باشد. محصولات این شرکت قابل رقابت با محصولات خارجی می باشد و چه بسا کیفیتی بهتر از محصولات خارجی دارد.

اگر قصد خرید پکیج ایران رادیاتور در هشتگرد را دارید و هنوز به انتخاب فروشگاه مد نظر خود شک دارید، ابتدا از همه قیمت ها را پرس و جو کنید تا متوجه اختلاف قیمت تاسیسات نباتی با سایر فروشگاه های این شهر شوید. تاسیسات نباتی تنها نمایندگی رسمی ایران رادیاتور در هشتگرد می باشد.

Pagespeed Optimization by Lighthouse.