فروشگاه تأسیسات نباتی

02644225485
جستجو کردن
Close this search box.

تاسیسات نباتی، نمایندگی پکیج ایران رادیاتور در شهر جدید هشتگرد، هشتگرد، نظرآباد می باشد و با سابقه 20 ساله در فروش انواع پکیج ایران رادیاتور توانسته که رضایت مشتریان خود را جلب کند.

 

بهترین خرید پکیج، آبگرمکن، رادیاتور و...

هر آنچه که لازم دارید با بهترین قیمت ممکن، با حاشیه سود کم، ضمانت پس از فروش و پشتیبانی حرفه ای از تاسیسات نباتی بخواهید.

با 21 سال سابقه درخشان

خرید انواع پکیج ایران رادیاتور در شهر جدید هشتگرد

در فروشگاه تاسیسات نباتی، انواع مدل پکیج ایران رادیاتور عرضه میگردد. فروش پکیج دیواری، گرمایش از کف و….. با ضمانت و گارانتی پس از فروش. تنوع محصولات پکیج ایران رادیاتور بسیار بالا می باشد و شما با توجه به فاکتور های متفاوت همچون محیط زندگی، ابعاد، بودجه درنظر گرفته شده و…. می توانید محصول خود را انتخاب کنید.

از پکیج ایران رادیاتور 24 هزار مدل es28ff که یک مدل معروف و پر فروش محسوب می شود تا مدل مدل اکو 24FF در مجموعه تاسیسات نباتی موجود می باشد.

قیمت پکیج ایران رادیاتور در شهر جدید هشتگرد

همان طور که میدانید، با تغییر قیمت ارز در کشور، قیمت های پکیج بسیار تغییر پیدا کرده است، به همین دلیل برای اطلاع از قیمت پکیج ایران رادیاتور، با ما تماس بگیرید. مطمئن باشید قیمتی که مشاوران ما به شما اعلام می کنند، پایین تر قیمت ممکن در بازار می باشد.

برای خرید پکیج ایران رادیاتور در شهر جدید هشتگرد با شماره زیر تماس حاصل فرمایید.

توجه توجه: جشنواره همواره تخفیف مجموعه تاسیسات نباتی آغاز شد، این نه شعار و یا تبلیغ میباشد. بلکه یکی از بزرگ ترین تخفیفات فروش کولر گازی گرین در سراسر کشور میباشد. برای مشاهده و خرید کولر گازی گرین کلیک کنید.

02644225485

نمایندگی پکیج ایران رادیاتور در شهرجدید هشتگرد

خرید پکیج ایران رادیاتور در هشتگرد

اگر به دنبال خرید پکیج ایران رادیاتور در هشتگرد هستید، تاسیسات نباتی بزرگ ترین فروشگاه فروش پکیج، رادیاتور، کولر آبی، کولر گازی و ….. در ساوجبلاغ و هشتگرد می باشد.

آدرس شعبه مرکزی

هشتگرد، خیابان امام خمینی، روبروی رستوران پسرخاله، جنب بانک ملت، تاسیسات نباتی

خرید پکیج بوتان در شهرجدید هشتگرد

خرید پکیج بوتان در شهرجدید هشتگرد با بهترین قیمت در تاسیسات نباتی. چرا؟؟ بدلیل اینکه ما نمایندگی پکیج بوتان در شهر جدید هشتگرد هستیم.